Říjen 2010

M life 2.díl

29. října 2010 v 19:15 | MileynQa
No já bych šla moc ráda ale .... řekla jsem.Ale co ? zeptal se Taylor.No prostě mi příde že by ses za mě styděl protože ty jsi super hvězda,a navíc by nás někdo vyfotil a hned by si všichni myslely že spolu chodíme nebo něco takovýho =( a nechci tě strapňovat to snad chápeš né? řekla jsem Taylorovi.Proč by si mě měla jako strapňovat jako ? ať si bulvár napíše co chce mě je to úplně jedno stejně abych se přiznal si hezká,milá,příjemná,taková holka kterou bych si představoval ale ještě se moc neznáme =) řekl mile Taylor ;). Opravdu? to si mě moc potěšil ;) no ty jsi můj idol už hodně dlouho,ale nikdy jsem neměla tu čest tě poznat ;) řekla jsem mu na to.Ale nepovídej? já tvůj idol? opravdu? zeptal se mě Taylor.Jojo už hodně dlouho ale vůbec jsem nečekala že to budeš oprvadu ty řekla jsem . No mě si přišla hodně sympatická tak jsem tě chtěl poznat ;) řekl Taylor.Když si řikal holka pro tebe,ty neřikej že nemáš holku? zeptala jsem se.No teď už né protože jsme se rozešli,ona byla stejně zlá a chodila semnou a ještě s Efronem =( takže jsem jí řekl že to nemá cenu =( řekl mi smutně Taylor.A kdy jste se rozešli zeptala jsem se?No je tu asi 14 dní ale mě to pořád mrzí protože jsem jí měl opravdu upřímně rád řekl mi Taylor.Je mi to líto odpověděla jsem mu sklesle=(.No jo no to je život ale já se s tím snažím vyrovnat ;) řekl s úsměvem Taylor.Ani jsem nečekala že super hvězda jako ty by mohl být tak milej ;) řekla jsem.No jo no někdo je takovej a druhej zase jinej,hele můžu za tebou zase zejtra přijít? zeptal se mě Taylor.

co odpovím se dozvíte příště ;)

Hannah Montana Que Sera

29. října 2010 v 16:58 | MileynQa

Crazýýýýý ;)

Prosím,prosím !!! =)

29. října 2010 v 11:50 | MileynQa
Moc moc moc prosím hlásněte mi já to moc potřebuju,a je to pro mě opravdu důležité =)) !!
když mi hlásněte odvděčím se vám čím budete chtít třeba jako néé tím že bych vám třeba dala tento blog ale čím budete chtít kromě tohodlě ;)

hlásněte mi prosíííím tady :

http://dancee-mishee.blog.cz/1010/miss-blogu-2010-1-kolo-zacalo#komentare

pokud hlásnete uděláte mi opravdu radost =)))
předem děkuju těm co mi hlásnou =)

jsem tam jako MileynQa!!!!!

After A Workou

29. října 2010 v 11:37 | MileynQa

 

Miley má srandovní čepici xDDD

Podzimní oblečky na pejsky ;)) <3

29. října 2010 v 11:03 | MileynQa
Slušivý psí rolák
Mikina s kapucí nesmí chybět v žádném šatníku

Nejen tobě,ale i tvýmu miláčkovi to může slušet ;)...
Většinou se teda oblíkají spíš mrňousové,těm je zima často.Větší rasy spíš jen když maj nějaký zdravotní problémy.Tady máte ukázku obojího..
Příjde mi to roztomilýýý :)
Někdo je proti toomu,ale já teda rozhodně NE!Mě se to líbí jak vzhledově,tak prakticky ;) Pejskovi to sluší a ještě je mu teploučko :)

zdroj:

Miley Cyrus mix photoshootů

29. října 2010 v 10:16 | MileynQa

Já a kámoška <3

28. října 2010 v 21:34 | MilenQa
my

tak to jsem já a kámoška ;))
já jsem ta na pravo a vlatním tento blog a moje kámoška je ta na levo a vlastní blog:www.jacksons-childrens.blog.cz a jsme u ní v pokoji se podívejte do pozadí ;) samej MJ xDDDD njn to je ona xDDD
foceno dne:28.října 2010

My life 1.díl

28. října 2010 v 19:18 | MileynQa
My life 1.díl

Takže celý tento příběh začíná tím že já jsem obrovskou fanynkou Taylora Lautnera a jsem do něj zamilovaná jako do nikoho na světě ;))  Jeden den v pondělí jsem se rozhodla že se půjdu asi po měsíci podívat na facebook,a najednou jsem tam měla žádost o přátelství od Taylora Lautnera,tak jsem si řikala že to nejspíš bude zase někdo kdo se za něj vydává,a kašlala jsem na to ale přidala jsem si ho protože i kdyby tak jeho MILUJU!No a najednou jsem měla na chatu Taylor Lautner a 1 jako že tam mám na chatu od něj zprávu ;);) řikala jsem si fajn at se pobaví,a psala jsem si s nim a dělala jak kdyby jsem skočila na to že to je opravdu on xDDD myslela jsem si jen at se baví,no a najednou asi za 5 minut mi napsal jestli se sejdem že by mě chtěl poznat a já mu napsala že asi ne že se moc ještě neznáme a on jen tě chci poznat,no tak jsem napsala ok a dohodly jsme se že se sejdem před Baťou jako obchodem xDDDD a uvidíme,a já jsem si ty volé jestli to neni nějakej pedofil no tak jsem si řekla že se budu koukat za rohem a uvidim,máme se tam sejít ve 2 odpoledne no tak se uvidí ;) no a dlší den jsem psala na icq své kamarádce Markétě  a ona mi napsala ať to skusim a uvidim =) ale ať radši počkám za rohem že uvidim aby to nebyl nějakej pedofil,no a tak jsem druhej den šla a koukala za rohem no a koukla jsem se k Baťe a tam no né! opravdu tam stál on!!!nevěděla jsem co mám dělat,chtěla jsem jít za nim ale moc jsem se bála xDDD protože on je hvězda a já ? obyčejnej člověk xDDD ale sebrala jsem si odvahu a šla tam;) no a teďka jsme se na sebe podívali a on mi řekl ahojky já jsem Taylor ale to asi víš =) no a hádejte co já ? =( sekla jsem tam sebou =( no a Taylor mě rychle vzal do náručí a odvezl do nejbližší nemocnice ;) což bylo od něj velmi velkorisé =) a mě to potěšilo když jsem se probudila ! =)  no a asi hodinu potom co mě odvezl do nemocnice jsem ležel na pokoji  a probudila jsem se a měla jsem kapačky=( ale to co mě opravdu potěšilo bylo to že sem se po hodině probudila a byl tam u mě on ;))) <3 a já jsem řekla co se stalo? No sekla si sebou když jsem ti řekl ahoj odpověděl mi Taylor.Ale vždyt řekla jsem.. Né né nemluv vyčerpá tě to,no prostě jsem myslel že jsi omlela z toho že mě vidíš ale asi to tak bylo ale jak si spadla tak si se bouchla a máš otřes mozku,promin je mi to strašně líto se mi omluvil Taylor!Ale néé to je naprosto v pořádku nemůžeš za to =) řekla jsem na to.Až se uzdravíš rád bych tě někam pozval,půjdeš?řekla mi Taylor.

co odpovím se dozvíte v dalším díle ;)

Asi začnu psát příběh chcete?

28. října 2010 v 12:31 | MileynQa
(signatura by:cornelia17.blog.cz)

ahojky takže rozhodla jsem se že začnu psát svůj vlastní příběh na blog který se bude nazývat:

My life

chcete aby tu byl ?

Hannah Montana promo 04.

28. října 2010 v 11:36 | MileynQa
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com